Deck Kaplama

DECK KAPLAMA NEDİR?

Ahşap Plastik Kompozit (İngilizcesi Wood Plastic Composite – WPC), ahşap tozu (talaş) ve plastik PVC, PE ya da HDPE ve %5 ila %10 arasında değişen oranda kimyasal bileşim karışımından ekstrüzyon yöntemiyle elde edilmektedir. Ürünün, ahşap olması ve ahşap görünümlü olması ile çekiciliği artmakta ve insan tabiatına uygun bir malzeme olarak ortaya çıkmaktadır. Özellikle gıda üretim ve tüketiminin söz konusu olduğu alanlarda ahşabın uyumu tartışılmazdır. Bu noktada ahşap kompozit ürün ahşaba çok önemli bir alternatif olmaktadır. Ahşap gibi görünen, plastikle dayanıklılığı artırılmış ve dış mekanlarda ahşabın maruz kaldığı dezavantajları da (su, nem, yosun, küf, çürüme, yanma gibi) ortadan kaldıran bir ürün olarak ortaya çıkmaktadır.

BAHÇE DECK KAPLAMA

DECK DÖŞEME Bahçelerde, balkonlarda, açık alanlarda ve yürüyüş yollarında kullanılır. Sıkıştırılmış ahşap ve karıştırılan ham maddesi birlikteliğiyle yanmıyor ve suya güneşe son derece dayanıklıdır diyebiliriz. DECK DÖŞEME günümüzün en popüler bahçe dekor ürünüdür.

deck kaplama

DECK KAPLAMA

Günümüzde Bahçe Deck döşeme yaygınlaştı. Müşteri kitlemizin %80 varanında merak ettiği tek etken kaç yıl ömür veya garanti veriyorsunuz gibi söylemler. öncelikle biz Uhudyapi.com olarak 10 yıl ömür veriyoruz. deck döşeme de dikkat edilmesi gereken unsur ise montajdır ne kadar sağlıklı yapılırsa o kadar uzun ömürlü ve kullanışlı olur.

BAHÇE DECK KAPLAMA

Deck, kelimesinin Türkçe anlamı “güverte”dir. Günümüzde dış mekan kaplama gemi güvertelerinde ahşap deckler tercih edilmektedir. bahçe deck kaplama yapıldığı alanlar havuz kenarları, marinalar, pilajlar, iskeleler, yat ve gemi güverteleri, bina cepheleri, teraslar, kış bahçeleri, yürüme yolları, pergola sistemleri, çit uygulamları, banyo içi, verandalar gibi alanlarda deck kaplama kullanılır.

Yaygın kullanım alanı vardır. Çöp kutuları için örneğin görsel estetik şık bi üründür. İçinde ahşap olması ve ahşap görünümlü olması ürünün çekiciliğini artırmakta, insan ruhuna uygun huzurlu bir malzeme olarak ortaya çıkmaktadır.

Hayallerinizi Ertelemeyin !

Proje tekliflleri ve keşif için lütfen bizi arayın

Call Now ButtonFİYAT TEKLİFİ İSTE